снимки

Българският фолклор е вълшебство и мъдрост,свят на доброта

На 4 юни 2018 година се проведе заключително занятие на групата по фолклор в V клас с ръководител Герга Георгиева , по проект „Твоят час“. Присъстваха г-жа Митева, директор, г-жа Николова, зам. директор, учители, родители, приятели от VI и VII клас.Присъстващите се убедиха, че българският фолклор е вълшебство и мъдрост, свят на доброта и красота, истинска магия , а най-хубавото място е край огнището…

Снимка на СУ Васил Априлов гр. Долна Митрополия. Снимка на СУ Васил Априлов гр. Долна Митрополия. Снимка на СУ Васил Априлов гр. Долна Митрополия.

Литературно състезание

Днес в СУ „Васил Априлов“ град Долна Митрополия се проведе литературно състезание „Готови за матура“ с учениците от XII клас по проект „Твоят час“. Дванадесетокласниците от групата „Чета и знам“ с ръководител г-жа Теменужка Стоянова показаха своите знания по български език и литература.Те успешно се справиха с поставените въпроси и демонстрираха знания и умения.
Пожелаваме им успех на предстоящия държавен зрелостен изпит!

Разгледай снимките тук

Заключително занятие на групата Русский речевой этикет с ръководител

г-жа Николова

Публична изява по проект „Твоят час“

Учениците от 4 клас по проект „Твоят час“- „Чудесата на моите ръце“ под ръководството на г-жа Валя Динчева направиха изложба. Експонатите са изработени от сръчните ръце на децата.Изложбата предизвика интерес и на родителите.

Снимка на СУ Васил Априлов гр. Долна Митрополия.   Снимка на СУ Васил Априлов гр. Долна Митрополия.

Антиспин кампания

Креативна работилница